Víkendové ústraní pro rodiny s dětmi a přátele dětí

Tak jako v minulých letech, i letos pořádáme „ústraní nejen pro rodiče s dětmi“ v zenovém centru ve Vrážném. Je vítán každý, kdo bude mít radost sledovat, jak si děti hrají, a nebude ho obtěžovat, pokud je během praxe občas zaslechne. 😊

Během tohoto setkání se snažíme vytvořit prostor pro praktikování (včetně koanových rozhovorů), ale také najít čas být s dětmi. Jsou vítáni rodiče s dětmi, ale i účastníci bez dětí. Ti jsou velkou oporou akce, neboť nám pomáhají udržovat toto „jiné“ ústraní v plynulosti a chodu, nebo třeba mají chuť vypomoci s hlídáním ratolestí.

Kdy: 20. 8. – 22. 8. 2021.

Kde: Zenové centrum Vrážné, Vrážné 3, 569 43 (okres Svitavy).

Vedoucí učitel: Jiří Hazlbauer, JDPSN.

Příjezd: Během pátku 20.8. Po domluvě můžete přijet i ve čtvrtek.

Konec: V neděli 22. 8. odpoledne.

S sebou: Spacák, baterku, pantofle, stan (chcete-li). Ekologické mýdlo a šampón. Na praxi jednoduché jednobarevné oblečení (tričko, dlouhé kalhoty, ponožky) v případě, že nemáte formální oblečení.

Doporučený dar: Dospělý – 1 100 Kč. Dítě – 300 Kč.

Stravování: Bude zajištěna vegetariánská strava. Pokud máte nějaké zdravotní omezení týkající se jídla, dejte nám prosím vědět při přihlašování.

Pokud máte nějaké nápady, dotazy či požadavky kvůli dětem, napište na níže uvedený mail.

Doprava: Potřebujete-li vyzvednout ve Dzbelu, Chornici či Jevíčku, dejte nám vědět a upřesněte prosím datum a hodinu příjezdu.

Přihlašování: Do 15. 8. 2021 na vrazne@vraznezen.org nebo tel. +420 608 680 313.

12 + 14 =