Kontakt

Adresa: Vrážné 3, 569 43, Vrážné Česká Republika
Telefon: (Opat Jirka Hazlbauer): +420 608 169 042
Email: vrazne@vraznezen.org

 Vrážné – spojení z Brna

AUTEM: Výpadovkou na Svitavy, v Letovicích odbočit na Velké Opatovice a Jevíčko, projet Jevíčkem a pokračovat do Chornice (silnice 372), v Chornici dvakrát přejet železnici a pak po cca 800-1000 metrech odbočit doleva do Vrážného. Před kapličkou odbočit doprava a zastavit po cca 80 metrech.Alternativa: Výpadovkou na Svitavy a dál přes Boskovice; z Boskovic pak přes Jevíčko / Jaroměřice

AUTOBUSEM: Ze Zvonařky jezdí denně několik autobusů na Jevíčko (nástupiště č. 37), v Jevíčku je třeba přestoupit na autobus směr Kladky. Cesta z Brna trvá asi 2 hodiny.

VLAKEM: Do Velkých Opatovic (nejprve směr Březová nad Svitavou, pak přestup ve Skalici nad Svitavou). Z Opatovic dál autobusem do Jevíčka a zde přestoupit na autobus směr Kladky (nebo pro vás někdo přijede autem).

Vrážné – spojení z Olomouce

AUTEM: Směr Mohelnice, pak změňte směr do Konice, z Konice pokračujte směr Dzbel a Vrážné

AUTOBUSEM / VLAKEM: Z Olomouce jezdí denně několik autobusů a vlaků směr Mohelnice, Chornice a Dzbel.
( po předchozí domluvě, vás můžeme v Chornici i Dzbelu vyzvednout autem).
Pokud se vydáte z Chornice pěšky – Vrážné je asi jen 35 minut od Chornice. V Chornici přejedete dvakrát železniční přejezd, pak zhruba po cca 800-1000 metrech zahněte doleva směr Vrážné. Před kapličkou zahněte doprava a zastavte as po 80 ti metrech.

Vrážné – spojení z Prahy / Liberce

AUTEM: Směr Moravská Třebová, za  Moravskou Třebovou změňte směr na Jevíčko, z Jevíčka  pokračujte cestou směrem do Chornice (cesta 372), V Chornici přejedete dvakrát železniční přejezd, pak zhruba po cca 800-1000 metrech zahněte doleva směr Vrážné. Před kapličkou zahněte doprava a zastavte as po 80 ti metrech.

AUTOBUSEM / VLAKEM: Z Pražského Hlavního nádraží: Několik autobusů a vlaků odjíždí denně směr Svitavy. Ze Svitav změňte autobus směr Jevíčko nebo  Chornice . Z Jevíčka jeďte autobusem do Chornice. ( po předchozí domluvě, vás můžeme v Chornici vyzvednout) .  Pokud se vydáte pěšky – Vrážné je asi jen 35 minut z Chornice. V Chornici přejedete dvakrát železniční přejezd, pak zhruba po cca 800-1000 metrech zahněte doleva směr Vrážné. Před kapličkou zahněte doprava a zastavte as po 80 ti metrech.

Přejít nahoru