Načítám Akce

« Všechny Akce

Ústraní pro rodiny s dětmi a přátele dětí

1. 8. , 12:00 pm 4. 8. , 3:00 pm

Tak jako v minulých letech, i letos pořádáme „ústraní nejen pro rodiče s dětmi“ v zenovém centru ve Vrážném. Je vítán každý, kdo přijede rád na akci, na které pobíhají děti.

Během tohoto setkání se snažíme vytvořit prostor pro formální praktikování, ale také s dětmi být a trávit čas. Jsou vítáni jak rodiče s dětmi, tak účastníci bez dětí. Ti jsou velkou oporou akce, neboť nám pomáhají udržovat toto „jiné“ ústraní v plynulosti a chodu, nebo třeba mají chuť vypomoci s hlídáním ratolestí.

Ve čtvrtek a pátek plánujeme být spolu, podniknout nějaký výlet či udělat to, na co budeme mít chuť. Během soboty a nedělního dopoledne se bude konat ústraní s koanovými rozhovory, během kterého vytvoříme prostor pro meditační praxi. O hlídání dětí se zpravidla vzájemně domlouváme a pomáháme si.

Kdy: 1.-4. srpna 2024

Kde: Zenové centrum Vrážné, Vrážné 3, 569 43 (okres Svitavy) [mapa]

Příjezd: Během čtvrtečního odpoledne nebo pátku.

Konec: V neděli 4. 8. odpoledne.

S sebou: Spacák, baterku, pantofle, stan (chcete-li). Ekologické mýdlo a šampón. Na praxi jednoduché jednobarevné oblečení.

Stravování: Bude zajištěna vegetariánská strava. Pokud máte nějaké zdravotní omezení týkající se jídla, dejte nám prosím vědět při přihlašování.

Doprava: Pokud budete potřebovat vyzvednout ve Dzbelu, Chornici nebo Jevíčku, dejte nám vědět a upřesněte prosím datum a hodinu příjezdu.

Doporučený dar:

Dospělý – 1 400 Kč (čtvrtek), 1 200 (pátek).

Dítě – 350 Kč (čtvrtek), 300 Kč (pátek).

Přihlašování: Do 26. 7. 2024 na vrazne@vraznezen.org nebo tel. +420 608 680 313.

Pokud máte nějaké nápady, dotazy či požadavky kvůli dětem, napište na uvedený mail. Pokud máte chuť vymyslet nějaký program pro děti, budeme rádi. 😊

Přejít nahoru